Reprezentacja Wydziału Elektrycznego na imprezie Women in TECH Camp organizowanej przez Perspektywy 02.01.2024 08:19

Impreza dla najzdolniejszych studentek kierunków związanych z informatyką odbyła się po raz siódmy. W tym roku w Bukowinie Tatrzańskiej.

Nasz wydział reprezentowała Weronika Urbaniak (studentka Automatyki i Robotyki) oraz mgr inż. Paulina Góra (doktorantka Szkoły Doktorskiej ZUT w dyscyplinie automatyka, elektronika, elektrotechnika i technologie kosmiczne pod opieką dr. hab. inż. Przemysława Łopato, prof. ZUT z Katedry Elektrotechniki Teoretycznej i Informatyki Stosowanej Wydziału Elektrycznego).

Cztery dni obozu obfitowały w liczne warsztaty, szkolenia i prelekcje. Ostatniego dnia campu odbyło się zakończenie programu LeaderSHEp in Tech Academy, którego laureatką została mgr inż. Paulina Góra. Pani Paulina podczas campu prowadziła także warsztaty dla koleżanek z innych uczelni!

Oprócz naszej reprezentacji w obozie udział wzięły bardzo zdolne studentki Wydziału Informatyki ZUT w Szczecinie Zuzanna Soboń, Yuliia Kozhanenko, Veronika Prishchenko oraz Viktoriia Kukuruza

Gratulujemy i liczymy na jeszcze większą reprezentację w przyszłych latach!