Publiczna dyskusja nad rozprawą doktorską mgr. inż. Michała Balceraka 14.02.2014 10:15

Dziekan i Rada Wydziału Elektrycznego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie zapraszają na publiczną dyskusję nad rozprawą doktorską ( w dyscyplinie elektrotechnika) mgr. inż. Michała Balceraka p.t. "Optymalizacja półprzewodnikowego, submikrosekundowego generatora impulsów wysokiego napięcia o topologii Marxa-Fitcha z kompresją magnetyczna", która odbędzie się w dniu 6 marca 2o14r. o godzinie 12:00 w sali nr 2o9, w budynku Wydziału Elektrycznego przy ul. Sikorskiego 37.

Promotor:

dr hab. inż. Michał Zeńczak, prof. nadzw. ZUTWydział Elektryczny Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie.Recenzenci:prof. dr hab. inż. Ryszard StrzeleckiAkademia Morska w Gdyni,prof. dr hab. inż. Konstanty Marek GawrylczykWydział Elektryczny Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie.

Z rozprawą doktorską oraz opiniami recenzentów można zapoznać się w Bibliotece Wydziału Elektrycznego ZUT, ul. 26 Kwietnia 10.