Publiczna dyskusja nad rozprawą doktorską mgr Doroty Oszutowskiej-Mazurek 28.05.2014 13:09

Dziekan i Rada Wydziału Elektrycznego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie zapraszają na publiczną dyskusję nad rozprawą doktorską (w dyscyplinie automatyka i robotyka) mgr Doroty Oszutowskiej-Mazurek p.t. „Estymacja parametrów obiektów mikroskopowych z wykorzystaniem algorytmów cyfrowego przetwarzania obrazów na potrzeby cytomorfometrii”, która odbędzie się w dniu 12 czerwca 2014 r. o godzinie 10:15 w sali nr 209, w budynku Wydziału Elektrycznego przy ul. Sikorskiego 37.

Promotor
prof. dr hab. inż. Jan PurczyńskiWydział ElektrycznyZachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
Recenzenci
dr hab. inż. Andrzej Obuchowicz, prof. UZWydział Elektrotechniki, Informatyki i TelekomunikacjiUniwersytet Zielonogórskiprof. dr hab. inż. Adam KrzyżakWydział ElektrycznyZachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie Z rozprawą doktorską oraz opiniami recenzentów można zapoznać się w Bibliotece Wydziału Elektrycznego ZUT, ul. 26 Kwietnia 10.