Publiczna dyskusja nad rozprawą doktorską 10.11.2010 12:48

Dziekan i Rada Wydziału Elektrycznego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie zapraszają na publiczną dyskusję nad rozprawą doktorskąmgra inż. Marka Włodarskiegop.t Wykorzystanie statystycznych klasyfikatorów wzorców do analizy i separacji cyfrowych zapisów sygnałów elektrofizjologicznych na przykładzie elektroretinogramów PERG,która odbędzie się w dniu 2 grudnia 2010 r. o godzinie 10.15 w sali nr 209, w budynku Wydziału Elektrycznego przy ul. Sikorskiego 37.Promotorprof. dr hab. inż. Andrzej BrykalskiWydział ElektrycznyZachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie.Recenzenciprof. dr hab. inż. Anna Cysewska-SobusiakInstytut Elektrotechniki i Elektroniki PrzemysłowejPolitechnika Poznańskaprof. dr hab. inż. Jan PurczyńskiWydział ElektrycznyZachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie.Z rozprawą doktorską oraz opiniami recenzentów można zapoznać się w Bibliotece Wydziału Elektrycznego ZUT, ul. 26 Kwietnia 10.