Promocja doktorów habilitowanych i doktorów 31.10.2013 08:28

29 października 2013 r. w auli budynku Centrum Dydaktyczno-Badawczego Nanotechnologii odbyła się promocja doktorów habilitowanych i doktorów. W uroczystości uczestniczyły władze naszej Uczelni, poszczególnych wydziałów, promowane osoby, promotorzy oraz zaproszeni goście.Podczas uroczystości, Wydział Elektryczny reprezentowany był przez trzech młodych pracowników nauki. Dr hab. inż. Krzysztof Okarma oraz dr hab. inż. Krzysztof Pietrusewicz odebrali dyplomy habilitacyjne natomiast dr inż. Tomasz Pietrusewicz odebrał dyplom doktorski. Wspólnie z innymi promowanymi osobami, złożyli ślubowanie, w którym zobowiązali się wspomagać Uczelnię i zachować ją w pamięci, zachować nienaruszoną godność doktorską oraz rozwijać dalej naukę tak, aby efekty pracy naukowej służyły człowiekowi.Należy także wspomnieć, że pracownicy Wydziału uhonorowani zostali również podczas ubiegłotygodniowej ceremonii wręczenia nauczycielom akademickim nagród Rektora za osiągnięcia twórcze w 2012 roku. Nagrody indywidualne I stopnia otrzymały dwie osoby, II stopnia - 4 osoby, III stopnia - 6 osób. Ponadto, dwie osoby odebrały nagrodę zespołową II stopnia za osiągnięcia dydaktyczne.

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym pracownikom i życzymy kolejnych sukcesów.