Posiedzenie Rady Przemysłowo-Programowej 10.01.2013 11:23

W dniu 8 stycznia br. odbyło się drugie posiedzenie Rady Przemysłowo-Programowej Wydziału Elektrycznego w kadencji 2012-2016. Podczas posiedzenia poruszono m. in. kwestie związane ze strategią rozwoju Wydziału do roku 2020, systemem praktyk studenckich oraz kształceniem ustawicznym.Członkowie Rady zapoznani zostali z głównymi założeniami tworzonej strategii i przedstawili swoje uwagi i spostrzeżenia dotyczące powstającego dokumentu. Ważnym tematem był również proces realizacji praktyk przez studentów naszego wydziału. Przedstawiciele firm partnerskich pozytywnie zareagowali na plany wprowadzenia nowego modelu realizacji i ewaluacji praktyk. W ostatniej części spotkania poruszono temat kształcenia ustawicznego. Przedstawiono uwarunkowania organizacyjne studiów podyplomowych i kursów dokształcających oraz dotychczasowe doświadczenia wydziału w ich prowadzeniu. Członkowie Rady wyrazili wolę współpracy przy tworzeniu przyszłych form kształcenia ustawicznego.Przybyłym osobom dziękujemy za aktywny udział w posiedzeniu oraz cenne uwagi.