Posiedzenie Rady Przemysłowo-Programowej 19.06.2013 12:40

W dniu 17 czerwca br. odbyło się ostatnie w tym roku akademickim posiedzenie Rady Przemysłowo-Programowej Wydziału Elektrycznego.W pierwszej części posiedzenia członkowie Rady zapoznani zostali ze wstępnymi wnioskami z wizytacji PKA. Jednym z podkreślanych przez zespół oceniający pozytywnych aspektów działalności Wydziału była modelowa współpraca z otoczeniem gospodarczym. Przy tej okazji, dziekan - dr hab. inż. Stefan Domek, prof. nadzw. - raz jeszcze podziękował członkom Rady za aktywny udział w spotkaniu z zespołem PKA.Następnie przedstawione zostały główne założenia nowelizacji ustawy Prawo o Szkolnictwie Wyższym, ze szczególnym uwzględnieniem obszarów związanych ze współpracą z podmiotami zewnętrznymi. Istotnym punktem spotkania była również dyskusja dotycząca doskonalenia procesu kształcenia. Członkowie Rady chętnie wyrażali swoje zdanie na temat proponowanych zmian.Posiedzenie zakończono prezentacją działalności Studenckiego Koła Naukowego SKORP. Studenci: Marek Wołyniec i Marcin Marszałek wraz z opiekunem, mgr. inż. Andrzejem Biedką, przedstawili obszary zainteresowań Koła oraz jego największe sukcesy.Dziękujemy wszystkim członkom Rady za przybycie oraz aktywny udział w dyskusjach.