Porozumienie o współpracy z Zespołem Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wielkopolskim 20.12.2011 09:00

19 grudnia 2011 r. podpisano kolejne porozumienie o współpracy ze szkołą średnią, tym razem z Zespołem Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wielkopolskim. W uroczystości udział wzięły władze Wydziału Elektrycznego, oraz przedstawiciele ZSE: Dyrektor - pan mgr inż. Stanisław Jodko, Zastępca Dyrektora - pan mgr inż. Artur Karasiński, Kierownik Szkolenia Praktycznego - mgr inż. Aneta Matczak oraz pan mgr inż. Krzysztof Ląd - koordynator działań ze strony szkoły.Porozumienie przewiduje między innymi wymianę doświadczeń w obszarze nauki i dydaktyki oraz innowacji technologicznych, wspieraniu się w zakresie realizacji prac wykonywanych przez studenckie koła naukowe i uczniowskie koła zainteresowań, wspomaganie szerszego udziału młodzieży w imprezach naukowo-technicznych oraz popularyzację kształcenia na Wydziale Elektrycznym.