Porozumienie o współpracy z Sonion Polska Sp. z o.o. 11.10.2013 13:05

10 października 2013 r. do grona partnerów przemysłowych Wydziału Elektrycznego dołączył Sonion Polska Sp. z o.o. Grupa Sonion jest ogólnoświatowym liderem w projektowaniu, produkcji i montażu podzespołów oraz urządzeń elektronicznych, używanych m.in. przy montażu aparatów słuchowych i w branży medycznej. Sonion Polska Sp. z o.o., firma obecna na rynku szczecińskim od końca lat 90-tych, od 2009 r. zajmuje się głównie produkcją urządzeń do diagnostyki medycznej i dawkowania leków oraz projektowaniem i budową wyposażenia produkcyjnego na potrzeby wietnamskiej fabryki.Porozumienie zakłada m.in. współpracę w zakresie realizacji programu praktyk studenckich i stażów absolwentów oraz wyboru zagadnień do rozwiązania w ramach tematów prac dyplomowych i w ramach prac studenckich kół naukowych.