Porozumienie o współpracy z Eaton Electric Sp. z o.o. 27.08.2010 12:19

W dniu 23 czerwca 2010 r. Wydział Elektryczny podpisał kolejne porozumienie o współpracy z przedstawicielem przemysłu. Eaton Electric Sp. z o.o. jest producentem najwyższej jakości automatyki przemysłowej, aparatury sygnalizacyjnej, łączeniowej, zabezpieczającej i instalacyjnej oraz systemów rozdziału energii niskiego napięcia. Firma cieszy się uznaniem wielu Towarzystw Klasyfikacyjnych i posiada Certyfikat Systemu Zapewniania Jakości wg norm ISO 9001.Zawarcie porozumienia z Eaton Electric Sp. z o.o. jest kontynuacją udanej współpracy z Moeller Electric Sp. z o.o., w ramach której Wydział m.in. uczestniczy w pracach badawczych i technicznych proponowanych przez firmę. Do studentów kierowana jest atrakcyjna oferta praktyk, a absolwenci mogą starać się o przyjęcie na staż.