Plan zajęć z przedmiotów powtarzanych dla studentów wszystkich kierunków, poziomów i form studiów 01.10.2017 19:23

Plan zajęć dla studentów wszystkich kierunków, poziomów i form studiów SKIEROWANYCH NA POWTARZANIE ZAJĘĆ W RAMACH NIEZALICZONYCH PRZEDMIOTÓW dostępny jest pod adresem internetowym plan.zut.edu.plW celu odnalezienia terminów zajęć z poszczególnych przedmiotów należy w polu ‚Wydział’ wpisać ‚WE’, w polu ‚Przedmiot’ nazwę przedmiotu i kliknąć „Search”.Kolejnym krokiem jest zgłoszenie się do prowadzącego, aby uzyskać zgodę na uczęszczanie na zajęcia w ramach danej grupy laboratoryjnej/audytoryjnej/projektowej.

Po uzyskaniu zgody należy zgłosić p. Aurelii Kołodziej (aurelia.kolodziej@zut.edu.pl) z którą grupą będą Państwo uczęszczali na zajęcia. Po dokonaniu zmiany wyświetli się Państwu plan zajęć w systemie e-dziekanat.