Pierwszy z cyklu wykładów za nami 01.10.2012 15:32

W dniu 26 września 2012r. odbyło się pierwsze z cyklu dziesięciu spotkań przedstawicieli kół naukowych działających na Wydziale Elektrycznym ZUT z młodzieżą szkół ponadgimnazjalnych. Na inauguracyjnym spotkaniu, na które przybyła liczna grupa młodzieży student Wydziału Elektrycznego Przemysław Pilczuk oraz opiekun Akademickiego Koła Stowarzyszenia Elektryków Polskich dr inż. Marcin Wardach z Katedry Elektroenergetyki i Napędów Elektrycznych zaprezentowali słuchaczom zakres działalności koła oraz zaplecze dydaktyczne Wydziału Elektrycznego dedykowane głównie zajęciom prowadzonym na kierunku Elektrotechnika. Dziękujemy za przygotowanie spotkania kołu naukowemu, a słuchaczom za przybycie tym razem i zapraszamy na kolejne spotkania, które przypominamy, że odbywać się będą w budynku Wydziału Elektrycznego przy ul. 26-go Kwietnia 10.