Pierwszy absolwent teleinformatyki 16.02.2015 09:06

W dniu 12.02.2015 r. odbyła się pierwsza obrona pracy inżynierskiej na kierunku „Teleinformatyka”. Autorem pracy jest inż. Fabian Jarosław Sprycha. W skład komisji egzaminu dyplomowego, której przewodniczył prodziekan ds. nauczania dr hab. inż. Krzysztof Okarma, prof. ZUT, wchodzili: opiekun pracy dyplomowej dr inż. Wojciech Chlewicki oraz recenzent dr inż. Piotr Baniukiewicz (obaj z Katedry Zastosowań Informatyki WE ZUT). Obrona zakończyła się pełnym sukcesem, gdyż zarówno praca dyplomowa pt. „System obsługi zamówień w restauracji z wykorzystaniem aplikacji mobilnej Windows Phone”, jak i część ustna egzaminu dyplomowego zostały ocenione na oceny bardzo dobre. Dodatkowo, w uznaniu oryginalności zaproponowanych przez dyplomanta rozwiązań, komisja nominowała pracę inżynierską do udziału w konkursie Dziekana na najlepszą pracę dyplomową.Gratulujemy i życzymy powodzenia w pracy zawodowej. Mamy jednocześnie nadzieję, iż zarówno nasz „świeżo upieczony” inżynier teleinformatyk, jak również kolejni absolwenci tego kierunku, opuszczą Wydział tylko na kilka miesięcy, powracając do nas już w październiku jako studenci stacjonarnych studiów II stopnia na kierunku „Teleinformatyka”, na które już teraz zapraszamy także absolwentów innych pokrewnych kierunków studiów inżynierskich.