Paweł Grochocki laureatem V edycji konkursu Seeds for the Future w Polsce 13.05.2018 13:21

W dniu 10 maja 2018 r. w siedzibie Huawei Polska w Warszawie odbyła się gala wręczenia dyplomów laureatom V edycji konkursu Seeds for the Future w Polsce.Z ogromną przyjemnością informujemy, że na warsztaty technologiczne w głównej siedzibie Huawei w Shenzhen (Chiny) pojechał student Wydziału Elektrycznego - inż. Paweł Grochocki. Projekt konkursowy Pana Pawła został uznany za najlepszy w dziedzinie technologii informacyjno-komunikacyjnych.Laureatem konkursu został również Krzysztof Palczewski - student Wydziału Informatyki ZUT w Szczecinie.Program „Seeds for the Future” to międzynarodowa inicjatywa firmy Huawei, która ma na celu wspieranie edukacji technologicznej wśród studentów uczelni technicznych. Dzięki programowi możliwe jest wyłonienie najzdolniejszych studentów oraz udostępnienie im wiedzy i doświadczenia ekspertów Huawei podczas warsztatów i szkoleń. Ponadto laureaci programu zyskują możliwość odbycia praktyk i rozwoju kariery w firmie Huawei Polska.Więcej informacji na stronach:

Serdecznie gratulujemy! foto: Paweł Grochocki, www.facebook.com/SeedsfortheFuturePolska/ [ngg_images source="galleries" container_ids="400" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="150" thumbnail_height="150" thumbnail_crop="1" images_per_page="0" number_of_columns="5" ajax_pagination="0" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="0" show_slideshow_link="0" slideshow_link_text="[Show as slideshow]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]