[NOWY TERMIN] Zapraszamy na kolejny wykład dla młodzieży pt. Ekspresja twarzy w procesie komunikacji człowiek-maszyna 28.02.2022 10:00

Wydział Elektryczny  Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie zaprasza na wykład otwarty dla młodzieży pt. "Ekspresja twarzy w procesie komunikacji człowiek-maszyna", który odbędzie się w dniu 9 marca 2022 r. (środa) o godz. 16:30.

Obecnie zauważalne jest dążenie do sytuacji, w której komunikacja człowieka z maszyną będzie odbywała się intuicyjnie, z wykorzystaniem mechanizmów funkcjonujących w społeczeństwie. W tym celu stosowane są komunikaty werbalne, jak i niewerbalne. Na wykładzie zostanie omówiona komunikacja niewerbalna - przedstawimy historię badań oraz metody umożliwiające nawiązywanie interakcji z maszynami.

Spotkanie poprowadzi dr inż. Maja Kocoń.

Wykład odbędzie się w Audytorium im. prof. S. Skoczowskiego w budynku WE przy ul. 26 Kwietnia 10.

Zapraszamy!