Nasz student w finale konkursu Energia przyszłości! 18.05.2016 10:30

Miło nam poinformować, że student Wydziału Elektrycznego awansował do etapu finałowego konkursu Energia Przyszłości.Konkurs Energia Przyszłości to wydarzenie o zasięgu ogólnopolskim organizowane przez PGE. W tym roku studenci prezentowali własną wizję przyszłości i ich wkład w rozwój energetyki. Wśród dziesięciu finalistów znalazł się także Dawid Klimowicz, student kierunku Automatyka i Robotyka. Teraz czeka go finałowa gala, podczas której, przed komisją konkursową, razem z pozostałymi finalistami, będzie bronił swojego projektu.Trwa także głosowanie Internautów. Swój głos na projekt Dawida "NIESAMOWITA PRZYSZŁOŚĆ ENERGETYKI WIATROWEJ" można oddać na stronie internetowej konkursu www.energiaprzyszlosci.com.pl. Głosować można do końca maja.