Nasz doktorant wśród laureatów prestiżowego konkursu StatSoft, Inc. i StatSoft Polska 09.04.2013 23:45

Ogłoszono wyniki ogólnopolskiego konkursu na najlepszą pracę doktorską i magisterską przygotowaną z zastosowaniem narzędzi statystyki i analizy danych zawartych w programach STATISTICA i STATISTICA Data Miner. W edycji 2012/2013 nadesłano kilkadziesiąt prac pochodzących z różnych dziedzin badań naukowych.W kategorii prac magisterskich najwyżej oceniono pracę mgr inż. Pawła Frankowskiego, zatytułowaną „Analiza i implementacja wiroprądowego przetwornika do testowania struktur żelbetowych”, obronioną na Wydziale Elektrycznym. Promotorem pracy był dr hab. inż Tomasz Chady, prof. ZUT z Katedry Elektrotechniki Teoretycznej i Informatyki.Autor oraz promotor pracy otrzymają nagrody pieniężne. Z wygranej skorzysta również Wydział Elektryczny - firma Statsoft przygotuje indywidualnie dobraną ofertę szkoleniową dla jego pracowników.Serdecznie gratulujemy!