Nasi studenci w finale EUREL International Management Cup 25.09.2014 10:54

Trójka studentów z naszego wydziału zakwalifikowała się do finału EUREL International Management Cup - międzynarodowego konkursu sprawdzającego wiedzę i umiejętności w obszarze zarządzania, organizowanego przez firmę EUREL. Drużyna z Polski, którą tworzyli: Maksym Belava, Tomasz Brudziński i Mikołaj Nowak, walczyła z czterema zespołami i po wykonaniu wszystkich zadań zajęła wysokie drugie miejsce. Konkurs miał formę gry symulacyjnej, podczas której studenci i młodzi absolwenci kierunków "elektrycznych" zarządzali przedsiębiorstwem. Kierowali sprzedażą, produkcją, zasobami ludzkimi, działem badań i rozwoju, zaopatrzenia i marketingu.Uczestnicy konkursu mieli szansę nie tylko na wykorzystanie posiadanych już umiejętności, ale także uzupełnienie wiedzy m.in. na temat planowania cyklu życia produktu, zarządzania kosztami produkcji oraz doskonalenie kompetencji interpersonalnych.Gratulujemy sukcesu!