Nasi studenci na Mistrzostwach Polski Programistów LabView 28.04.2015 15:24

W dniach 17-19 kwietnia 2015 r. 40-osobowa grupa studentów 3. roku kierunku zamawianego Automatyka i Robotyka uczestniczyła w Mistrzostwach Polski Programistów LabView we Wrocławiu. W ramach 3-dniowego pobytu na Politechnice Wrocławskiej, studenci mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności programistycznych w zorganizowanym przez uczelnię ogólnopolskim konkursie. Impreza przyciągnęła wiele zainteresowanych osób z całej Polski w tym z innych uczelni, m.in. ZUT w Szczecinie, Politechniki Wrocławskiej, AGH czy Politechniki Śląskiej. Podczas wyjazdu studenci zapoznali się z nowymi technikami programowania, nawiązali nowe kontakty, a w wolnym czasie korzystali z atrakcji Wrocławia.Wyjazd został w całości sfinansowany z projektu „Zapewnienie większej liczby absolwentów kierunku Automatyka i Robotyka oraz Teleinformatyka odpowiedzią Wydziału Elektrycznego ZUT w Szczecinie na potrzeby rynku pracy”, na podstawie umowy o dofinansowanie nr UDA-POKL.04.01.02-00-239/12-00.