Nasi doktoranci na Kongresie 3W 29.11.2023 12:54

W dniach 27-28.11.2023 r. odbył się Kongres 3W - największe w Polsce wydarzenie skupiające w jednym miejscu ludzi ze świata nauki, biznesu i administracji, którzy zajmują się technologiami opartymi o innowacyjne wykorzystanie wody, węgla i wodoru. W wydarzeniu tym wzięli udział także członkowie Kół 3W działających przy naszej uczelni, a wśród nich trójka doktorantów z naszego wydziału - mgr inż. Michał Cichowicz, mgr inż. Paulina Góra oraz mgr inż. Piotr Strobejko. Warto nadmienić, iż zakwalifikowali się oni do finału konkursu grantowego „Talenty Jutra II”, który odbył się on w dniu 28.11.2023 r. Zadaniem finalistów było przygotowanie prezentacji dotyczących innowacyjnych projektów, którymi się zajmują. Silna konkurencja z innych uczelni nie pozwoliła tym razem na uzyskanie grantów w wysokości 25 000 zł, tym niemniej gratulujemy naszym doktorantom włożonej pracy, uzyskania tytułu finalistów i życzymy sukcesów w ich dalszych działaniach.

uczestnicy Kongresu 3W