Nagrody NOT dla naszego pracownika i studenta! 15.03.2013 15:12

29 stycznia br. odbyło się tradycyjne spotkanie noworoczne członków Zarządu FSNT NOT z udziałem przedstawicieli stowarzyszeń naukowo-technicznych i zaproszonych gości. Podczas spotkania, prezes dr inż. Piotr Szymczak wręczył statuetki laureatom trzeciej edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa FSNT NOT w Szczecinie. Wiceprzewodniczący Kapituły, dr hab. prof. US Piotr Niedzielski, przedstawił sylwetki nagrodzonych. Wśród laureatów konkursu znaleźli się:

• dr inż. Mirosław Czajkowski, pracownik Katedry Elektroenergetyki i Napędów Elektrycznych – w kategorii działalność na polu badawczo – wdrożeniowym,
  • inż. Marcin Jaroszek, student kierunku Elektrotechnika, studia niestacjonarne II stopnia – w kategorii działalność młodzieżowa,