Nagroda Best Paper Award na międzynarodowej konferencji CORES 2017 25.05.2017 14:14

Z przyjemnością informujemy o uzyskaniu przez Dziekana Wydziału Elektrycznego - dr. hab. inż. Krzysztofa Okarmę, prof. nadzw. oraz doktoranta - mgr. inż. Jarosława Fastowicza nagrody The Best Paper Award za artykuł pt. Color Independent Quality Assessment of 3D Printed Surfaces Based on Image Entropy podczas międzynarodowej konferencji Computer Recognition Systems (CORES 2017), która odbyła się w dniach 22-24 maja 2017 r. w Polanicy-Zdroju.W wydarzeniu wzięli udział naukowcy m. in. z Hiszpanii, Węgier, Niemiec, USA, Polski, Kanady i Malezji. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że Dziekan oraz doktorant naszego Wydziału byli jedynymi Polakami, którzy otrzymali nagrodę za swoją pracę naukową. Serdecznie gratulujemy!