Nabór na wyjazdy szkoleniowe programu Erasmus+ 2020/2021 22.04.2020 13:12

Dział Mobilności Międzynarodowej zaprasza do składania wniosków w ramach otwartego naboru na wyjazdy szkoleniowe Erasmus+ realizowane w roku 2020/2021.

Szczegółowe informacje oraz wnioski zgłoszeniowe dostępne są na stronie www.erasmusplus.zut.edu.pl  w zakładce „wyjazdy szkoleniowe dla pracowników”.

Osoby zainteresowane proszone są o zapoznanie się z zasadami realizacji wyjazdów szkoleniowych przed złożeniem wniosku, w szczególności z zasadami kwalifikacji oraz warunkami finansowymi programu Erasmus+ oraz stosowanie aktualnych formularzy zgłoszeniowych.

Wnioski wyjazdowe należy składać w terminie do 15 czerwca 2020 w Dziale Mobilności Międzynarodowej (do odwołania elektronicznie na adres international@zut.edu.pl lub za pośrednictwem Kancelarii ZUT, al. Piastów 17 w godz. 8:00 - 10:00).