Młodzież z Technikum Elektrycznego w Gorzowie Wielkopolskim na Wydziale Elektrycznym 26.04.2012 15:11

W dniu 24 kwietnia 2012 r. Wydział Elektryczny odwiedziła młodzież z Technikum Elektrycznego w Gorzowie Wielkopolskim. Uczniowie TE zorganizowani w kilku osobowe grupy odwiedzili pracownie i zapoznali się ze sprzętem i działalnością Katedry Automatyki Przemysłowej i Robotyki, Katedry Sterowania i Pomiarów, Katedry Przetwarzania Sygnałów i Inżynierii Multimedialnej oraz Katedry Telekomunikacji i Fotoniki. Cieszymy się z inicjatywy Młodzieży i Dyrekcji TE odwiedzenia naszego Wydziału. Jesteśmy przekonani, że nowoczesne wyposażenie Wydziału oraz ciekawa tematyka prowadzonych kierunków studiów będą czynnikami, które skłonią uczestników wizyty do podjęcia w przyszłości studiów na Wydziale Elektrycznym. Dziękujemy Opiekunom i Młodzieży z TE za przybycie, a Pracownikom WE za organizację i prowadzenie spotkania.