Międzywydziałowe Mistrzostwa ZUT w Szachach - podwójne srebro dla Wydziału Elektrycznego! 08.01.2024 15:52

3 stycznia odbyły się XIII Międzywydziałowe Mistrzostwa ZUT w Szachach. W zaciętej rywalizacji indywidualnej i wydziałowej udało nam się zdobyć dwa miejsca na podium!

Dr inż. Adam Żywica (Katedra Elektrotechniki Teoretycznej i Informatyki Stosowanej WE ZUT) zdobył II miejsce w rywalizacji indywidualnej.

Drużyna WE w skład której także wchodził dr inż. Adam Żywica i student III roku elektrotechniki - Karol Moszkowski, zdobyła II miejsce w rywalizacji międzywydziałowej!

Mówi się, że jaki początek roku, taki cały rok, liczymy więc na kolejne sukcesy kadry naukowej, studentów i całego Wydziału w 2024!

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie Wydziału!