Mgr inż. Adam Łukomski nagrodzony podczas XV Międzynarodowych Warsztatów Doktoranckich 28.10.2013 15:17

W dniach 19-22 października 2013 r. w Wiśle odbyły się XV Międzynarodowe Warsztaty Doktoranckie. W warsztatach, organizowanych tradycyjnie przez Katedrę Mechatroniki Politechniki Śląskiej w Gliwicach pod patronatem PTETIS, IET, IEEE – Polish Section oraz dziekanów kilku Wydziałów Elektrycznych, w tym dziekana Wydziału Elektrycznego ZUT w Szczecinie dr. hab. inż. Stefana Domka, prof. ZUT, udział wzięło ponad stu młodych naukowców z całej Europy. Podczas sesji naukowych oraz formalnych i nieformalnych dyskusji uczestnicy mieli okazję konsultować swoje dokonania z uznanymi naukowcami zarówno z Polski jak i zagranicy.Wydział Elektryczny ZUT w Szczecinie był w tym roku reprezentowany przez dr. inż. Piotra Baniukiewicza, który jako Młody Ekspert brał udział w ocenie prezentowanych prac oraz przez mgr. inż. Adama Łukomskiego, który za prezentację badań naukowych otrzymał nagrodę Grand Prix prof. Tadeusza Kaczorka.