Listy osób przyjętych na studia stacjonarne rozpoczynające się od semestru zimowego roku akademickiego 2012/13 w wyniku pierwszej rekrutacji [aktualizacja 2] 24.07.2012 11:18

Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna ogłasza listy osób przyjętych na studia stacjonarne rozpoczynające się od semestru zimowego roku akademickiego 2012/13 w wyniku pierwszej rekrutacji. W wyniku zwolnienia się miejsc na kierunku Automatyka i Robotyka do przyjęcia zostały zakwalifikowane osoby znajdujące się wcześniej na liście rezerwowych - prosimy o pilne złożenie kompletu dokumentów.Jednocześnie informujemy, że ogłoszona została druga rekrutacja na wszystkie kierunki studiów stacjonarnych I stopnia:

Warunkiem przyjęcia na studia w drugiej rekrutacji jest:

• dokonanie rejestracji w systemie w ramach drugiej rekrutacji (nowy wybór kierunków jest konieczny także w przypadku, gdy wcześniej dokonywało się rejestracji w ramach pierwszej rekrutacji),
  • dokonanie opłaty rekrutacyjnej na indywidualne konto podane w systemie rekrutacji,
  • dostarczenie kompletu dokumentów do Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej.

W drugiej rekrutacji o przyjęciu decyduje kolejność składania kompletu dokumentów.

Aktualizacja 25.07.2012
W wyniku błędu systemu informatycznego lista osób przyjętych na kierunek Automatyka i Robotyka nie zawierała jednej osoby. Poniżej dostępna jest zaktualizowana lista.
Aktualizacja 27.07.2012
W wyniku wniosku kandydata o przeniesienie lista osób przyjętych w pierwszej rekrutacji na kierunek Teleinformatyka wydłużyła się o jedną osobę.

• <s>[download id="140246"]</s>
  • [download id="140270"]