Listy osób przyjętych na studia stacjonarne II stopnia na kierunku teleinformatyka rozpoczynające się od semestru zimowego roku akademickiego 2015/16 07.08.2015 14:09

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna Wydziału Elektrycznego publikuje listę osób przyjętych na studia stacjonarne drugiego stopnia na kierunku teleinformatyka prowadzonym na Wydziale Elektrycznym Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

• [download id="145671"]

Powyższa lista prezentuje stan na dzień 7.08.2015 r.Jednocześnie przypominamy, że trwa druga rekrutacja na wszystkie kierunki studiów stacjonarnych pierwszego stopnia oraz kierunek teleinformatyka studiów stacjonarnych drugiego stopnia. O przyjęciu decyduje kolejność składania dokumentów w siedzibie Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej w budynku Wydziału Elektrycznego przy ul. Sikorskiego 37 w Szczecinie (sala 210, Dziekanat, I piętro).