Listy gratulacyjne dla Prezesów Szczecińskiego Oddziału SEP 09.04.2010 12:16

8 kwietnia 2010 roku Wydział Informatyki gościł Prezesów Szczecińskiego Oddziału SEP dra inż. Piotra Szymczaka i mgra inż. Adama Borguńskiego oraz władze Wydziału Elektrycznego, z Dziekanem prof. dr hab. inż. Stefanem Domkiem na czele. W spotkaniu udział wzięli również studenci i pracownicy związani ze Stowarzyszeniem Elektryków Polskich.Podczas spotkania Dziekan Wydziału Informatyki dr hab. inż. Antoni Wiliński, prof. ZUT, przekazał list ustępującemu Prezesowi SEP w Szczecinie – dr inż. Piotrowi Szymczakowi. W liście znalazły się słowa uznania dla pasji z jaką działał on na rzecz integracji kadr inżynierskich w środowiskach nauki i przemysłu oraz podziękowania za aktywizowanie młodzieży akademickiej, czego rezultatem jest działające na Wydziale Informatyki Studenckie Koło Stowarzyszenia Elektryków Polskich.Następnie list z gratulacjami w związku z objęciem funkcji Prezesa Szczecińskiego Oddziału Stowarzyszenia Elektryków Polskich, z rąk Dziekana WI, otrzymał Adam Borguński. Gratulacje dla nowego Prezesa SEP wręczył również Dziekan Wydziału Elektrycznego.Dyskusja podjęta w dalszej części spotkania dotyczyła sposobów aktywizacji młodych ludzi, podkreślono wagę wszechstronnego wykształcenia (w tym praktycznego) na rynku pracy, padło również wiele słów zapewniających o wzajemnej współpracy.