Konkurs na stanowisko starszego wykładowcy w Katedrze Elektrotechnologii i Diagnostyki 17.01.2018 10:51

Dziekan Wydziału Elektrycznego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie ogłasza konkurs na stanowisko starszego wykładowcy w Katedrze Elektrotechnologii i Diagnostyki na Wydziale Elektrycznym.Kandydaci na stanowisko starszego wykładowcy powinni spełniać następujące wymagania:

• posiadanie stopnia naukowego doktora nauk technicznych,
  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych w języku polskim w zakresie zgodnym ze specjalnością naukową Katedry,
  • czteroletni staż dydaktyczny

Zainteresowani powinni złożyć następujące dokumenty:

• podanie
  • życiorys
  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (formularz do pobrania),
  • kopia dyplomu nadania stopnia doktora nauk technicznych,
  • wykaz dorobku naukowego,
  • certyfikat lub oświadczenie o znajomości języka kongresowego,
  • inne dokumenty potwierdzające posiadanie dodatkowych kwalifikacji,
  • oświadczenie, że Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie będzie podstawowym miejscem pracy w przypadku wygrania konkursu i zatrudnienia (formularz do pobrania,
  • oświadczenie w trybie art. 109 ust. 1 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym, (formularz do pobrania),
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (formularz do pobrania).

Zgłoszenia na konkurs należy przesłać w terminie do dnia 12 lutego 2018 r. na adres:Dziekanat Wydziału Elektrycznego ZUT w Szczecinieul. Sikorskiego 3770-313 SzczecinTermin rozstrzygnięcia konkursu: do 28 lutego 2018 r.Niepoinformowanie kandydata o wynikach konkursu jest równoznaczne z odrzuceniem jego oferty. Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie zastrzega sobie prawo do zamknięcia konkursu bez wyłonienia kandydata. Wygranie konkursu nie jest gwarancją zatrudnienia.

• [download id="140276"]
  • [download id="140278"]