Konferencja "Inteligentne specjalizacje szansą rozwoju gospodarki" 03.06.2014 14:29

Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Szczecin, Wydział Elektryczny i Wydział Informatyki ZUT w Szczecinie oraz Akademia Morska w Szczecinie zapraszają do uczestnictwa w konferencji "Inteligentne specjalizacje szansą rozwoju gospodarki".

Udział w sesjach będzie szansą śledzenie dyskusji ekspertów poświęconych zagadnieniom ważnym dla rozwoju szeroko pojętej elektryki w Polsce, ze szczególnym akcentem na walory energetyczne regionu zachodniopomorskiego. Szczegółowy opis poruszanych zagadnień znajduje się w programie.

Konferencja odbędzie się 5 czerwca w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii, przy ul. Jagiellońskiej 20-21 w Szczecinie.

• [download id="141577"]