Kolejny sukces SKN SKORP! 12.03.2013 08:36

W dniu 9 marca 2013 r. odbyły się w Warszawie ogólnopolskie zawody robotów „Robomaticon”. Wydział Elektryczny ZUT w Szczecinie reprezentowany był przez studentów z Koła Naukowego Robotyki Praktycznej w składzie: Bartosz Liniewicz, Marcin Maćkowiak, Marcin Marszałek, Mateusz Spychała, Michał Towpyha i Marek Wołyniec.Robot „Phobos”, autorstwa Mateusza Spychały, zajął pierwsze miejsce w kategorii „Linefollower”, zostawiając w tyle wiele świetnych robotów z różnych stron Polski.Robot „Charger”, autorstwa Bartosza Liniewicza, Marcina Maćkowiaka i Michała Towpyha, zajął drugie miejsce w kategorii „Minisumo”. Dodajmy, że było to trzecie podium dla tego robota z rzędu, czym potwierdził swoją znakomitą dyspozycję.Koło naukowe SKORP, zdobywając medale w Warszawie, po raz kolejny zaakcentował swoją czołową pozycję w kraju, na której utrzymuje się od kilku lat, nieprzerwanie wprowadzając na polską arenę innowacyjne konstrukcje.Gratulujemy!