Aktualności

Kolejny raz nasza drużyna najlepsza w Międzywydziałowych Mistrzostwach ZUT w Szachach 20.12.2016 13:11

17 grudnia br. w Czytelni Biblioteki Głównej ZUT przy ul. Ku Słońcu 140 rozegrane zostały VII Międzywydziałowe Mistrzostwa ZUT w Szachach. W turnieju wzięło udział 9 zawodników, w tym 6 studentów, 2 doktorantów i 1 pracownik ZUT. O miano najlepszego wydziału walczyły cztery wydziały. Wydział Elektryczny reprezentowali:

• mgr inż. Adam Żywica (doktorant: Katedra Elektrotechniki Teoretycznej i Informatyki)
  • Michał Zarzycki (student: Automatyka i Robotyka, S1, I rok)
  • Agata Przybylska (studentka: Teleinformatyka, S1, IV rok)
  • Kacper Szubartowski (student: Automatyka i Robotyka, S1, III rok)

W klasyfikacji indywidualnej zwyciężył mgr inż. Jacek Klimaszewski z WI, zdobywając 8 punktów. Drugie miejsce zajął Krzysztof Sielicki z WTiICh (6 pkt), a trzecie mgr inż. Adam Żywica z WE (5,5 pkt).W klasyfikacji wydziałowej zwyciężył Wydział Elektryczny zdobywając 18,5 pkt. Drugie miejsce zajął Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej (11 pkt.), a trzecie Wydział Informatyki (9 pkt.).Serdecznie gratulujemy naszej drużynie!