Kolejne fascynujące spotkanie z młodzieżą na Wydziale Elektrycznym już wkrótce! 05.01.2024 11:37

Nie tylko doświadczeni naukowcy mają szansę na realizację innowacyjnych projektów naukowo-badawczych. Młodzi również! Dzięki grantowi Ministerstwa Edukacji i Nauki, nasze Studenckie Koło Naukowe IEEE Student Branch ma okazję stworzyć energooszczędny układ napędowy do motocykla.

Jeśli również marzysz o kreowaniu nowatorskich wynalazków, serdecznie zapraszamy na wykład, podczas którego opowiemy Ci o naszej pasjonującej pracy.

Data: 10 stycznia 2024, Godzina: 17:00
Miejsce: Sala 301, Wydział Elektryczny, ul. 26 Kwietnia 10

Prowadzący: Mgr inż. Michał Cichowicz, Studenckie Koło Naukowe IEEE Student Branch

Temat: "Granty badawcze dla młodych naukowców - czyli jak IEEE Student Branch buduje energooszczędny motocykl"

Do zobaczenia na spotkaniu!