Kolejna Noc Naukowców na naszym Wydziale 02.10.2019 15:30

W dniach 27 i 28 września Wydział Elektryczny wziął udział w Nocy Naukowców. Pracownicy i studenci prezentowali zasoby naszych laboratoriów, przeprowadzali pokazy oraz krótkie warsztaty. Przygotowane przez nasz Wydział atrakcje, pomimo niesprzyjającej aury, odwiedziła rzesza zainteresowanych osób. Podobało się wszystkim: dzieciom i z przedszkola, szkoły podstawowej, młodzieży szkolnej i osobom starszym!

Dziękujemy wszystkim, którzy zainteresowani czy to wyładowaniami wysokonapięciowymi, czy szeroko rozumianym programowaniem, jak również techniką świetlną i innymi prezentowanymi tematami przyszli do budynków Wydziału Elektrycznego oraz naszego stoiska w punkcie centralnym. Już dziś zapraszamy na kolejną edycję. Do zobaczenia na Wydziale Elektrycznym!

Zdjęcia: Krzysztof Jaroszewski