Kierunki zamawiane ponownie na Elektrycznym! 18.06.2012 12:44

Miło nam poinformować, że projekt pt. "Zapewnienie większej liczby absolwentów kierunków Automatyka i Robotyka oraz Teleinformatyka odpowiedzią Wydziału Elektrycznego ZUT w Szczecinie na potrzeby rynku pracy" złożony w IV edycji konkursu na kierunki zamawiane uzyskał ocenę pozytywną i został zakwalifikowany do dofinansowania!Realizowany od 2008 r. program kierunków zamawianych to nie tylko dofinansowanie uczelni, ale także bezpośrednie wsparcie dla studentów. W ramach uatrakcyjniania kształcenia środki przeznaczane są m.in. na programy wyrównawcze adresowane do studentów I roku oraz na motywacyjne stypendia dla najlepszych w wysokości nawet 1000 zł miesięcznie. Wyłonione w konkursie uczelnie otrzymują również dodatkowe środki na:

• unowocześnienie programów studiów,
  • zajęcia dydaktyczne prowadzone przez wybitnych specjalistów,
  • kursy i staże odbywane u potencjalnych pracodawców,
  • wyjazdy studyjne do przedsiębiorstw oferujących zatrudnienie absolwentom,
  • udział studentów w konferencjach naukowo-technicznych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty studiów. Studia na Elektrycznym - to się opłaca!Więcej o merytorycznej ocenie wniosków:www.ncbir.pl/fundusze-europejskie/program-operacyjny-kapital-ludzki/aktualnosci/art,1395,wyniki-konkursu-na-kierunki-zamawiane-listy-rankigowe.htmlCzym są kierunki zamawiane i jakie korzyści wynikają ze studiowania na takim kierunku?