Kaja Kosmenda uczestniczką programu Inżynierki 4.0 13.02.2023 08:15

Miło nam poinformować, że pani Kaja Kosmenda zakwalifikowała się do programu Inżynierki 4.0, organizowanego przez firmę Siemens. Projekt „Inżynierki 4.0” skierowany jest do studentek uczelni technicznych, które interesują się nowymi sposobami pozyskiwania energii, zrównoważonym rozwojem oraz myślą o rozwijaniu swojego potencjału w świecie innowacji, technologii i biznesu. To już 4. edycja programu, do którego zakwalifikowała się studentka Wydziału Elektrycznego!

Pani Kaja studiuje na kierunku Automatyka i robotyka Wydziału Elektrycznego ZUT, jest też uczestniczką programu "Szkoła Orłów", w którym jej tutorem jest dr hab. inż. Witold Mickiewicz, prof. ZUT. Jest także członkiem Sejmiku Samorządu Studenckiego Wydziału Elektrycznego ZUT.

Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!

Więcej o programie: new.siemens.com/pl/pl/o-firmie/aktualnosci/inzynierki-40.html

Autor fotografii: Aurelia Kołodziej