Jubileusz 70-lecia profesora Jana Subocza 21.11.2018 11:27

Jubileusz 70-lecia profesora Jana Subocza

W dniu 19 listopada 2018 r., w czasie organizowanego przez Wydział Elektryczny XIV Seminarium Naukowego pt. "Wybrane Zagadnienia Elektrotechniki i Elektroniki" - WZEE 2018, odbyła się specjalna sesja jubileuszowa prof. Jana Subocza, podczas której świętowaliśmy 70-lecie jego urodzin. Życzenia Jubilatowi złożyli Prorektor ds. organizacji i rozwoju uczelni - prof. dr hab. inż. Stefan Domek oraz Dziekan naszego Wydziału - dr hab. inż. Krzysztof Okarma, prof. ZUT. Okolicznościowe wystąpienia wygłosili doktorzy wypromowani przez Profesora: dr inż. Marek Szrot, dr inż. Marek Zenker oraz dr inż. Andrzej Mrozik. W dalszej kolejności głos zabrał dr hab. inż. Szymon Banaszak, prof. ZUT oraz dr inż. Jan Bursa, który z przymrużeniem oka przedstawił sylwetkę Jubilata na zdjęciach z czasów studenckich oraz z jego działalności chóralnej.

Panu Profesorowi życzymy wszystkiego najlepszego!

zdjęcia; Wojciech Szoka i Katarzyna Trela