Aktualności

Inż. Kaja Kosmenda laureatką "Seeds for the Future", konkursu marki HUAWEI! 19.01.2024 11:00

Z radością ogłaszamy, że nasza utalentowana studentka, inż. Kaja Kosmenda, została laureatką programu "Seeds for the Future", organizowanego przez firmę HUAWEI.
X edycja Seeds for the Future, globalnego programu Huawei, przyciągnęła rekordową liczbę ponad 250 zgłoszeń z uczelni w całej Polsce. Spośród nich, aż 72% stanowią studentki, co świadczy o rosnącej roli kobiet w dziedzinie nowoczesnych technologii.
Seeds for the Future to nie tylko konkurs, to platforma, która umożliwia młodym ludziom zdobywanie doświadczenia w obszarze nowych technologii, rozwijanie umiejętności przywódczych i pracy zespołowej. To również szansa, na pracę nad realnymi projektami wraz z pomocą mentorską doświadczonych specjalistów z branży technologicznej.
Program Seeds for the Future to nie tylko inwestycja w edukację, lecz także sposób na wspieranie kreatywności i innowacyjności młodego pokolenia. Absolwenci tego programu nie tylko stają się specjalistami w dziedzinie technologii, ale także liderami przyczyniającymi się do postępu społeczeństwa cyfrowego.
Serdecznie gratulujemy naszej laureatce i życzymy dalszych sukcesów!

Zdjęcie uczestników konkursu