Immatrykulacja 2008 14.10.2008 13:18

10 października 2008 r. odbyła się w Sali Bogusława Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie immatrykulacja studentów I roku studiów stacjonarnych Wydziału Elektrycznego.Prorektor ds. Organizacji i Rozwoju Uczelni, prof. dr hab. inż. Andrzej Brykalski i dziekan Wydziału dr hab. inż. Stefan Domek, prof. nadzw. PS wręczyli indeksy 245 studentom, a także listy gratulacyjne Rektora wyróżniającym studentom naszego Wydziału, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce w minionym roku akademickim. Są to:

• na kierunku Elektrotechnika, pan Mariusz Kowalski, studia stacjonarne jednolite magisterskie, średnia ocen w roku akademickim 2007/2008 (na IV roku studiów) - 5,0
  • na kierunku Elektronika i telekomunikacja, pan Hubert Michalak, studia stacjonarne jednolite magisterskie, średnia ocen w roku akademickim 2007/2008 (na IV roku studiów) - 4,98
  • na kierunku Automatyka i Robotyka, pan Kamil Stateczny, studia stacjonarne jednolite magisterskie, średnia ocen w roku akademickim 2007/2008 (na IV roku studiów) - 4,92.
  • na pierwszym roku studiów stacjonarnych pierwszego stopnia, wspólnym dla wszystkich kierunków studenci Jacek Hryniewicz i Maciej Leśniak uzyskali średnią ocen za rok akademicki 2007/2008 - 4,97.

Na uroczystości był również obecny przedstawiciel firmy Bernecker&Reiner Pan Piotr Huryń, który wręczył pięciu naszym studentom certyfikaty firmy:

• Miłosz Hermanowicz
  • Dawid Kotynia
  • Krzysztof Pacholski
  • Krzysztof Radwański
  • Paweł Spólnik

Bernecker&Reiner, to najbardziej innowacyjny, według rankingów prowadzonych przez międzynarodowe czasopisma specjalistyczne, europejski producent komputerowych układów automatyki.Święto studentów, było także okazją do wręczenia zasłużonym pracownikom wydziału medali Za zasługi dla Politechniki Szczecińskiej. W imieniu rektora Politechniki Szczecińskiej medale wręczył prof. Andrzej Brykalski.Po wręczeniu indeksów, listów gratulacyjnych, certyfikatów i medali, dr inż. Krzysztof Pietrusewicz w interesującym wykładzie pt. Auto(informatyka) przemysłowa przybliżył zagadnienia wykorzystania współczesnej informatyki stosowanej