III miejsce w IV Międzywydziałowych Mistrzostwach ZUT w Szachach dla naszego studenta! 18.11.2013 14:08

16 listopada br. w Czytelni Biblioteki Głównej ZUT przy ul. Ku Słońcu 140 odbyły się IV Międzywydziałowe Mistrzostwa ZUT w Szachach. W turnieju udział wzięło 14 zawodników, w tym 10 studentów, 1 studentka i 3 pracowników. O miano najlepszego wydziału walczyło sześć wydziałów: Biotechnologii i Hodowli Zwierząt, Budownictwa i Architektury, Elektryczny, Informatyki, Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki oraz Technologii i Inżynierii Chemicznej. Wydział Elektryczny reprezentowali dwaj studenci: Grzegorz Kulis i Jakub Wróblewski.Turniej rozegrany został w formule „open”, systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund. Każdy zawodnik miał 15 min na rozegranie jednej partii. Miło nam poinformować, że w klasyfikacji indywidualnej trzecie miejsce zajął Grzegorz Kulis – student czwartego roku Automatyki i Robotyki.

Gratulujemy!