I miejsce na Uczelnianej Sesji Studenckich Kół Naukowych 17.12.2009 11:01

W dniu 11 grudnia 2009 r. odbyła się I Uczelniana Sesja Studenckich Kół Naukowych Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.Referaty wygłoszone przez naszych studentów:

• Pawła Kosińskiego
  • Bartosza Sidorowicza
  • Marcina Miśkiewicza

ze Studenckiego Koła Naukowego ELKONA (SKN ELKONA) poświęcone były prezentacji robotów sumo, które w ubiegłych latach odnosiły liczne sukcesy na zawodach ogólnokrajowych i zagranicznych.Z przyjemnościa informujemy, że SKN ELKONA otrzymało puchar za zajęcie I miejsca w Bloku Technicznym I Uczelnianej Sesji Studenckich Kół Naukowych, a student kierunku Automatyka i Robotyka Bartosz Sidorowicz otrzymał I nagrodę za przygotowanie i prezentację referatu.

Pliki do pobrania

Dyplom za I miejsce dla referatu Bartosza Sidorowicza (format:  pdf, rozmiar:  35 kB)