GlobalLogic Smart Start na ZUT WE 19.02.2024 12:44

Czy chciałbyś spróbować swoich sił w technologiach przyszłości? Czy interesuje Cię to, jak świat wirtualny, którym jest Twój kod łączy się ze światem rzeczywistym wnosząc nowe technologie ułatwiające codzienne funkcjonowanie?

GlobalLogic wspólnie z Wydziałem Elektrycznym wkracza z nowymi pomysłami, implementując tym samym nasze czołowe programy edukacyjne. Pierwszym z nich jest Smart Start z zakresu Embedded/IoT w przystępnej formie dydaktycznej dla studentów. Z GlobalLogic będziesz mógł zgłębiać tajniki systemów Embedded i IoT, doskonalić umiejętności pracy w środowisku komercyjnym, zrozumieć jak wykorzystać metodyki Agile i Scrum w projektach IT, oraz rozwijać się pod okiem doświadczonych profesjonalistów. Proponujemy także 6 otwartych wykładów z zakresu Embedded/Automotive prowadzonych przez ekspertów GlobalLogic.

Nasze programy zostały zaprojektowane tak, aby absolwenci mogli ubiegać się o staż, miejsce w Akademiach, czy też w innych inicjatywach tworzonych przez GL. Studenci otrzymują od naszych ekspertów konkretne i praktyczne umiejętności, a także wskazówki odnośnie dalszego rozwoju swoich kompetencji.

Więcej o GlobalLogic

Firma GlobalLogic jest liderem w dziedzinie usług inżynierii oprogramowania i zgodnie ze swoją misją, kładzie nacisk na rozwój umiejętności swoich pracowników. Ponadto, GL aktywnie angażuje się we współpracę z uczelniami wyższymi, wspierając różnorodne inicjatywy edukacyjne oraz organizując warsztaty, seminaria i staże dla studentów. Dotychczas pomyślnie zrealizowaliśmy programy i działania: Smart Start, Akademie, Summer Internship for students, Open Lectures, uczestnictwo w targach dla studentów.

Obserwuj profil wydziału, słuchaj informacji przekazywanych przez wykładowców, aby nie przespać swojej szansy!