Firma Kongsberg Maritime Poland wyróżniona w konkursie "Perły Biznesu 2018" 26.02.2019 11:35

Gratulujemy wyróżnienia w konkursie "Perły Biznesu 2018" w kategorii Wydarzenie Gospodarcze 2018 naszemu partnerowi - firmie Kongsberg Maritime Poland - będącej również jednym z członków Rady Przemysłowo-Programowej Wydziału Elektrycznego ZUT.

Firma Kongsberg Maritime AS specjalizuje się w usługach oraz sprzedaży rozwiązań dla rynku elektroniki morskiej oraz technologii informatycznych. W 2018 roku stała się właścicielem oddziału Rolls Royce Marine. W szczecińskim oddziale tego światowego koncernu, zatrudniającym wielu absolwentów Wydziału Elektrycznego ZUT, projektowane są zaawansowane systemy automatyki okrętowej. Jest on także dealerem kompletnych systemów oraz przetworników i czujników produkowanych przez Kongsberg Maritime AS.

Więcej o konkursie "Perły Biznesu 2018": szczecinbiznes.pl/informacje/Perly-Biznesu-2018-fotowoltaika-z-Selfy-i-Pawel-Fornalski-prezes-IAI-SA_5539