Elektrotechnika S1: nabór wniosków o udział w mieszanym kursie intensywnym BIP „FUSES+ Future Sustainable Energy Supply 2024” 24.01.2024 08:56

Zapraszamy studentów kierunku Elektrotechnika (1 poziom studiów) do składania wniosków o udział w mieszanym kursie intensywnym BIP „FUSES+ Future Sustainable Energy Supply 2024” organizowanym przez University of Applied Sciences Stralsund, Niemcy.
Kurs BIP obejmuje zajęcia on-line w terminie 8-9 kwietnia 2024 oraz zajęcia stacjonarne w UAS Stralsund w terminie 16 – 27 kwietnia 2024 (wyjazd krótkoterminowy) - obowiązkowy udział w obu komponentach. Osoby zakwalifikowane na kurs BIP otrzymają stypendia Erasmus+ na mobilność krótkoterminową w wysokości 79 euro / dzień. Osoby należące do grupy z mniejszymi szansami (orzeczenie o niepełnosprawności, nabyte prawo do stypendiów socjalnych) otrzymują dodatkowe wsparcie finansowe.

Uczestnicy, którzy ukończą kurs otrzymają 5 ECTS, które zostaną zaliczone w miejsce określonych przedmiotów lokalnych realizowanych w ZUT.
Informacje o wydarzeniu na stronie Organizatora: www.hochschule-stralsund.de/en/spring-school/, lokalnie informacji udziela dr hab. inż. Michał Zeńczak, prof. ZUT: michal.zenczak@zut.edu.pl.

Osoby zainteresowane proszone są o złożenie karty zgłoszenia BIP (do pobrania u dołu strony) zawierającej informacje o:
•    średniej za ostatni ukończony semestr (potwierdza Dziekanat)
•    ocenie znajomości języka angielskiego (wynik z egzaminu maturalnego lub z egzaminu kończącego lektorat na pierwszym stopniu studiów).

Wypełnioną, kompletną kartę zgłoszenia należy składać:
•    na Wydziale – Dziekanat WEL, Pani Justyna Nowaczyk, pokój 217
lub
•    w Dziale Mobilności Międzynarodowej – ul. Pułaskiego 10 („Stara Chemia”), pokój 15 i 16

Termin składania wniosków upływa 31 stycznia.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: international@zut.edu.pl

Karta zgłoszenia uczestnika