Elektroniczne sprawozdania - nowy element SIWE 18.10.2011 14:45

W dniu dzisiejszym uruchomiliśmy mechanizm pozwalający nauczycielom prowadzącym zajęcia na naszym wydziale zbieranie różnego rodzaju plików (np. sprawozdań z wykonanych ćwiczeń laboratoryjnych) za pośrednictwem Systemu Intranetowego Wydziału Elektrycznego.Jeżeli nauczyciel prowadzący daną formę zajęć zdecyduje się korzystać z tego narzędzia, studenci uczestniczący w zajęciach będą mogli składać pliki za pośrednictwem modułu 'Moje przedmioty' SIWE dla studentów. Obok przedmiotu, w którym można składać pliki pojawi się łącze 'pliki'.W celu złożenia pliku należy kliknąć to łącze, a następnie łącze 'wgraj plik' obok kategorii (np. 'Laboratorium w dniu 18.10.2011'), następnie wybrać plik, wpisać numery albumów studentów przypisanych do pliku i kliknąć 'zapisz'.Należy pamiętać, że system przyjmuje pojedyncze pliki. W przypadku konieczności przesłania np. kompilowanego projektu należy go uprzednio skompresować do archiwum ZIP.