Druga rekrutacja na studia 09.09.2013 08:42

Studia stacjonarneOd 25.07.2013 trwa druga rekrutacja na studia stacjonarne I stopnia.Kierunki objęte rekrutacją to:

O przyjęciu na studia w drugiej rekrutacji decyduje kolejność złożenia kompletu dokumentów w siedzibie Komisji Rekrutacyjnej Wydziału Elektrycznego. Studia niestacjonarneWydział Elektryczny rozpoczął również drugą rekrutację na studia niestacjonarne I i II stopnia na kierunek Elektrotechnika.Aby wziąć udział w tej rekrutacji należy zarejestrować się w internetowym systemie rekrutacyjnym, wpłacić opłatę rekrutacyjną, a następnie dostarczyć do Komisji Rekrutacyjnej komplet dokumentów.Komisja Rekrutacyjna Wydziału Elektrycznego urzęduje w budynku przy ul. Sikorskiego 37 w godzinach 10:00-15:00. W piątek 13.09.2013 Komisja będzie przyjmowała dokumenty do godziny 18:00, natomiast w sobotę 14.09.2013r. w godzinach 10:00-13:00.Dokumenty można dostarczyć również pocztą (jednak wybierając tę formę należy pamiętać o kompletności dokumentów, złożeniu wszystkich wymaganych podpisów, załączeniu potwierdzonych notarialnie kserokopii świadectwa maturalnego i dowodu osobistego oraz ew. dyplomu z suplementem oraz zaświadczenia lekarskiego od lekarza medycyny pracy).