Dr inż. Marcin Hołub wyróżniony przez FSNT NOT 11.12.2013 09:30

Miło nam poinformować, że dr inż. Marcin Hołub, pracownik Katedry Elektroenergetyki i Napędów Elektrycznych Wydziału Elektrycznego, został laureatem IV edycji konkursu FSNT NOT „Wyróżniający się nauczyciel i opiekun młodzieży”. Celem Konkursu jest wyłonienie wyróżniających się nauczycieli, opiekunów i sojuszników młodzieży oraz promowanie ich działalności wśród społeczności elektryków. Jako Prodziekan ds. organizacji i rozwoju, dr inż. Marcin Hołub dba o prawidłowe funkcjonowanie Wydziału we wszystkich obszarach związanych z jego rozwojem i unowocześnianiem procesu kształcenia. Do jego zadań należy równeż szeroko rozumiana współpraca z partnerami z kraju i z zagranicy, głównie z firmami, ośrodkami naukowo-badawczymi i szkołami.Serdecznie gratulujemy wyróżnienia i życzymy dalszej owocnej współpracy ze studentami.