Doktorant Wydziału Elektrycznego uczestnikiem programu Vulcanus in Japan 06.08.2015 15:16

Z przyjemnością informujemy o zakwalifikowaniu się do programu Vulcanus in Japan uczestnika III roku studiów doktoranckich w dyscyplinie Elektrotechnika - Pawła Karola Frankowskiego. To ogromne wyróżnienie dla naszego doktoranta, bowiem tylko 5 Polaków spośród 45 uczestników z 19 krajów będzie miało możliwość zapoznania się z zaawansowanymi japońskimi technologiami oraz poznania tamtejszej kultury i podstaw języka japońskiego. Od kandydatów wymagano m.in. osiągnięcia bardzo dobrych wyników w nauce oraz bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.Vulcanus in Japan jest programem adresowanym do studentów i doktorantów uczelni technicznych UE. Każda edycja tego programu składa się z tygodniowego seminarium na temat kultury Japonii, czterech miesięcy intensywnego kursu języka japońskiego oraz ośmiu miesięcy praktyki w japońskim zespole badawczym.Serdecznie gratulujemy!