Doktoranci naszego Wydziału laureatami Konkursu o Nagrodę Prezydenta Miasta Szczecin 23.06.2017 18:03

W dniu 21 marca 2017 r. odbyło się posiedzenie Kapituły Nagrody Prezydenta Miasta Szczecin na najlepszą pracę magisterską lub dyplomową ukierunkowaną na nowoczesne technologie i innowacje. Przewodniczącym Kapituły Konkursu został dr hab. inż. prof. AM Artur Bejger - Prorektor ds. Nauki Akademii Morskiej w Szczecinie. Z ogromną przyjemnością informujemy, że Nagrodę Główną w Konkursie otrzymał doktorant naszego Wydziału - mgr inż. Mateusz Spychała za pracę magisterską pt. System oraz metody bezpiecznego współdzielenia przestrzeni powietrznej między załogowymi i bezzałogowymi statkami powietrznymi (opiekun pracy – dr inż. Rafał Osypiuk). Po raz kolejny udział naszych studentów oraz doktorantów w konkursie zakończył się podwójnym sukcesem, ponieważ doktorant Wydziału Elektrycznego - mgr inż. Łukasz Przeniosło - również został doceniony przez Kapitułę konkursu, która postanowiła przyznać mu Wyróżnienie za pracę magisterską pt. Uniwersalny inteligentny sterownik silników do zastosowań przemysłowych (opiekun pracy - dr inż. Michał Bonisławski).Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w dniu 23 czerwca 2017 r.Więcej informacji na stronie wiadomosci.szczecin.euSerdecznie gratulujemy naszym doktorantom i życzymy kolejnych sukcesów w pracy badawczej oraz naukowej!

mgr inż. Mateusz Spychała – uczestnik I roku studiów doktoranckich w dyscyplinie Automatyka i Robotyka, laureat stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia naukowe w roku 2012/2013, wieloletni członek Studenckiego Koła Naukowego SKORP, zwycięzca w licznych, ogólnopolskich zawodach robotów tj. RobotChallenge, Robomaticon, TBOT, itp. mgr inż. Łukasz Przeniosło - uczestnik I roku studiów doktoranckich w dyscyplinie Elektrotechnika, laureat stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia naukowe w roku 2015/2016, laureat X oraz XII edycji Stypendium Naukowego Prezydenta Miasta Szczecin, wieloletni członek Studenckiego Koła Naukowego AKSON[ngg_images source="galleries" container_ids="349" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="150" thumbnail_height="150" thumbnail_crop="1" images_per_page="0" number_of_columns="5" ajax_pagination="0" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="0" show_slideshow_link="0" slideshow_link_text="[Show as slideshow]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]